+380 68 690 0628

м. Львів, вул. Героїв УПА 77 (КІНЕСКОП)

+380 68 690 0628

м. Львів, вул. Героїв УПА 77 (КІНЕСКОП)

Кондитерський інтенсив для початківців


    28 лютого - 5 березня
    10:00 - 19:00
    Львів
    10 учасників

Illustration

Кондитер - Співак Андріана

м.Львів

Програма майстер-класу:

1. Кексове тісто:- Ванільний капкейк з ягодами- Кавовий Кекс з Карамеллю- Шоколадний МафінТеорія тіста, заміс, особливості, декор та подача.
2. Заварне Тісто:- Профітролі з заварним кремом- Еклери "Цитрон"- Парібрест "Горіх Карамель"- Шу "Шоколад Вишня"Теорія тіста, особливості замісу тіста на профітролі та на еклери, висаджування, необхідний інвентар, декор та подача, зберігання.
3. Пісочне тісто:- Тарталетки "Ягідні"- Тарта "Фісташка Вишня"- Пиріг Яблучний - Пиріг зі Сливами з Заварним кремомТеорія тіста, особливості замісу тіста на тарталетки, рубленого та звичайного пісочного, формування тарталеток, наповнення, необхідний інвентар, декор та подача, зберігання.
4. Бісквітне тісто:- Торт "Ягідний"- Торт "Шоколадний"- Торт "Мак Лимон"Теорія бісквітного тіста, види, особливості. Складання торта, поєднання смаків, текстур, вирівнювання торта. Формування двоярусного та троярусного торта. Робота з фальш ярусами та вирівнюванням. Сучасний декор: робота з барвниками, кандуринами, розпис, велюр, трафарети, робота з мастикою, шоколадом, глазурю, квіти та не їстівні деталі.
5. Мусові десерти:- Мусове тістечко "Манго Маракуя"- Мусове тістечко "Шоколад Обліпиха"- Мусовий торт "Мохіто"Теорія мусових тортів, збірка, необхідний інвентар та техніка. Поєднання мусів, прослойок, хрусткі шарів, текстури. Робота з силіконовими формами, металічними кільцями, ручне формування. Декор: велюр, глазур.
6. Класика- Медовик- Спартак- Естерхайзі- НаполеонТеорія та сучасніть класики, яка завжди популярна.
7. Наповнення кендібару- Макаронс "Ваніль Малина"- Десерт в стаканчику "Панакота Лісові ягоди"- Десерт в стаканчику "Тірамісу"
Курс включає теорію та практику, кожен з учасників буде залучений до роботи.

Організаційні моменти:

- Формат навчання – практичний, тобто кондитер важливі процеси виконує сам, до всіх інших процесів долучає учасників.- На початку майстер-класу видаються фартухи та рецептурні зошити.- Видається все необхідне для навчання: продукти, інгредієнти та інвентар.- Після закінчення майстер класу видається сертифікат про проходження майстер-класу.- Приготовлену випічку забирається з собою.- Запис на майстер-клас здійснюється після оплати авансу.

Як записатись на майстер-клас та отримати додаткову інформацію?

Натисніть кнопку ЗАЛИШИТИ ДАНІ для отримання інформації про вартість курсу та наявність вільних місць.

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята

Can't send form.

Please try again later.