Ми команда Студії Кондитерства та Кулінарії!

Серце кожного проекту - це завжди є люди та їхня праця. ❤️

Ми можемо назвати себе солодким десертом. Якщо хоча би одна складова не поєднається з іншою чи не правильно приготовлена, той десерт в результаті не такий). Тому ми обрані за вміннями, силою, слабкостями і просто інтуїцією. Все як в рецепті: текстура, поєднання смаків, ніжності та хрумкості.

Ми дуже різні, бо всі дівчата. В кожної з нас є свої вподобання та захоплення, але в кожної з нас є спільна любов до проекту і смачного. Звичайно, є моменти, коли нам хочеться сісти і заплакати, бо щось не так. Але тоді одна з нас «нам потрібно це зробити»! і все, серветок не потрібно, ми працюємо. Це окриляє, дає нам можливість творити далі, робите те, що любимо і йти до спільної мети!

Ми говоримо на одній мові, розділяємо радість, перемогу, сум та невдачі і не лише в кулінарній роботі. Ми сім'я! І стараємось цю атмосферу передати й вам.
Хочемо подякувати саме вам, що змушуєте нас працювати та надихаєте!

Контактний телефон:
+38 (068) 690 06 28
+38 (098) 874 09 59
+38 (066) 695 84 73

ПН– ПТ
10:00– 18:00
СБ-НД
писати у VIBER :+380988448611 (Андріана)

Наша адреса :
місто Львів
вул. Чорновола 16 Є

Питання та відповіді

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС?
— Для реєстрації на майстер-клас учаснику потрібно залишити електронну заявку на нашому сайті, після чого з ним зв'яжеться координатор та узгодить всі деталі проходження курсу.
ЯК ПРОХОДЯТЬ КУРСИ?
— Учасник на будь-якому майстер-класі долучається до приготування страв, десертів. Кухар чи кондитер розповідає усі нюанси приготування страв чи десертів від підготовки інгредієнтів до подачі та оформлення виробу. Під час навчання учасник може ставити усі питання, які цікавлять по даній тематиці та не тільки.
ЯКА ВАРТІСТЬ КУРСУ?
— Вартість майстер-класів включає все необхідне для навчання, тобто інгредієнти, продукти, приладдя, техніка. Також учасник отримує власний рецептурний блокнот.
ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОПЛАТА?
— Оплата здійснюється готівковим та безготівковим способом. Оплата здійснюється в два етапи: спочатку аванс , а решта суми в день старту навчання.
* аванс не повертається, якщо учасник не повідомив про свою відсутність за 5 робочих днів до початку майстер-класу
ЧИ УЧАСНИК МОЖЕ СПРОБУВАТИ , ТЕ ЩО ПРИГОТУЄ НА КУРСІ ЧИ НА МАЙСТЕР КЛАСІ?
— Так, учасник приготовлені страви дегустує або за бажанням може забрати їх з собою.
ДЕ ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?
— Майстер-класи проходять за адресою місто Львів, вул. Чорновола 16 Є.
ЧИ НАДАЄМО МИ ЖИТЛО ПІД ЧАС НАВЧАННЯ?
— Ми надаємо контакти перевірених хостелів або квартир подобово, щоб учасник міг забронювати собі житло
ХТО ПРОВОДИТЬ КУРСИ?
— Курси проводять професіональні шеф-кухарі або шеф-кондитери
ЩО ОТРИМУЄ УЧАСНИК ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ?
— Учасник після завершення курсів отримує знання, рецептурний зошит, внутрішній сертифікат, вайбер-підтримку у готуванні після майстер-класу та у разі необхідності рекомендації щодо працевлаштування в заклади-партнери