Блог "Кондитерства та Кулінарії"

Що потрібно для роботи з кремом?

Важко собі уявити виготовлення тортів, тістечок та інших кондитерських виробів без крему. Це незамінний елемент, який покращує смак і робить зовнішній вигляд виробу більш привабливим. Для того, щоб декор виглядав гарно, а сам крем вийшов смачним, необхідно обзавестись деякими кондитерськими помічниками. Інструменти для роботи з кремом полегшать процес приготування десертів і допоможуть домогтися естетичного зовнішнього вигляду виробу.

Сучасний інвентар легкий та зручний у застосуванні. Якщо вам потрібно оздобити виріб багатьма кольорами, одноразові кондитерські мішки - саме для цього.

Для більшого комфорту є супутній інвентар для крему - це насадки які можна купити як набором, так і поштучно, щоб добрати саме ту, якої не вистачає.

Кондитерський шпатель для вирівнювання торта - допоможе акуратно і рівно покрити виріб кремом, ганашем, глазур'ю, як верхню частину, так і з боків, усунути патьоки та недоліки.

Кондитерський набір шпателів (мастихін). Мастихіни використовуються для роботи з дрібними деталями при створенні кондитерських виробів, для нанесення крему дрібними мазками, для роботи з шоколадом, мастикою і марципаном. Мастихіни дозволяють створювати велику кількість виробів з мінімальною затратою часу.

Поворотний столик. Підставка, що обертається дозволяє кондитеру плавно наносити різні візерунки з крему, одним безперервним рухом, що сильно покращує техніку оформлення і полегшить роботу.

Інвентар, яким ми використовуємо на майстер-класах можна купити в нашому онлайн магазині.
Теорія Великої Кондитерки та Кулінарії