Блог "Кондитерства та Кулінарії"

«Меренговий рулет»

Для рулету:
1. Білок – 200 г
2. Цукор – 300 г
3. Крохмаль – 30 г
4. Лимонний сік – 1 ст.л
5. Мигдальні пелюстки для декору
Для кюлі:
1. Малинове пюре – 100 г
2. Цукор – 25 грн
3. Пектин nh – 3 г
Вершковий крем з маскарпоне:
1. Вершки 33-35% - 150 г
2. Цукрова пудра – 50-70 г
3. Ванільний цукор – 1 ч.л
4. Маскарпоне – 250 г

Пюре кладемо в сотейник, нагріваємо до 40 – 45 °С, потім дощиком всипаємо цукор, змішаний з пектином, і постійно помішуючи вінчиком пюре з цукром доводимо до кипіння і кип'ятимо близько 40-60 секунд. Готове кюлі перекладаємо в кондитерський мішок і даємо охолонути.

Приготування основи рулету:
Яйця з'єднуємо з цукром і ставимо на водяну баню. Постійно помішуючи вінчиком нагріваємо суміш до 60 °С. Коли яйця нагріються до потрібної температури та цукор розчиниться, знімаємо діжу з водяної бані й починаємо збивати міксером на середньо-високій швидкості. Білок почне збільшуватися в об'ємі, стане більш щільної консистенції й блискучий.

Коли меренга буде вже майже готова, в самому кінці всипаємо крохмаль і лимонний сік і збиваємо ще недовго, щоб розподілити крохмаль і лимонний сік по мерензі. В результаті у вас вийде пишна і глянсова щільна маса меренги. Готову меренгу викладаємо на застелений папером для випічки, деко, розрівнюємо і зверху посипаємо мигдальними пелюстками або подрібненими горіхами. Випікаємо в розігрітій до 150 °С духовці протягом 25-30 хвилин. Готовий корж виймаємо з духовки, перевертаємо на заготовлений папір(коврик для випічки) і знімаємо папір. Поки корж остигає, готуємо крем.

Приготування крему і збірка:
Холодні вершки, маскарпоне, цукрову пудру і ванільний цукор з'єднаються в діжі збиваємо на високій швидкості до щільної і пишної консистенції.
Готовий крем наносимо рівномірним шаром на корж, залишаючи невелику відстань від краю. Це потрібно для того, щоб в процесі згортання рулету крем не вилазив по краях. З одного краю викладаємо тонким шаром ягідне кулі.

Потім починаємо згортати рулет по широкій стороні. Готовий рулет розрізаємо по половині і декоруємо зверху на свій смак.

Основні інгредієнти: малина, маскарпоне, мигдаль, горіхи.
Кондитерські Рецепти