Блог "Кондитерства та Кулінарії"

Десерт в стаканчику або "Трайфл"

Трайфл – це класичний англійський десерт, який прикрашав столи поціновувачів солодкого. У перекладі трайфл означає «дрібниця». Він складається з декількох шарів і багатий яскравим смаком.

Десерт в стаканчику або "Трайфл"

Інгредієнти (на 8-10 штук обсягом 200-250 мл):
1. Класичний бісквіт - 1 порція
2. Ягідний конфітюр - 2-3 порції (на 1 порцію йде 100 г полуниці + 1 ст.л цукру + 1 ч.л крохмалю)

Крем зі збитих вершків:

1. Охолоджені вершки - 500 мл
2. Цукрова пудра - 50-70 г

Трайфл зручно готувати в спеціальних пластикових стаканчиках, які ідеально підходять для святкових столів і Кенді-барів. Але можна обійтися і без них, приготувавши десерт у звичайних скляних стаканах.

Розрізаємо бісквіт на коржі, товщиною приблизно 1,5 см, і видавлюємо за допомогою маленького стаканчика шари, орієнтуючись на діаметр ваших склянок.

Не обов'язково спеціально пекти бісквіт для цього десерту, ви можете взяти обрізки коржів, що залишилися після приготування тортів (перебити бісквіт в блендері).

Найпростіший рецепт бісквіту можна знайти у нашому блозі. Гарно пасуватиме, якщо просочити бісквіт ароматним алкоголем.

На дно стаканчика вкладаємо 2 ст. л збитих вершків або будь-якого іншого крему. Зверху кладемо бісквітний корж, який ми підготували. Потім 2 ст. л полуничного конфі або будь-якого іншого смачного джему, варення з полуниці.

Знову збиті вершки й свіжі ягоди полуниці, розрізані навпіл (можна обійтися і без них, але зі свіжими ягодами набагато смачніше).

 Трайфл готові!

Змінюючи компоненти на свій смак, кожен раз ви можете отримати новий варіант десерту.
Кондитерські Рецепти