Блог "Кондитерства та Кулінарії"

Всесвітній день устриць!

Устриці — один з найулюбленіших французьких делікатесів.

1. Коли купувати?

У травні та серпні устриці розмножуються, і саме в цей період їх їсти не рекомендується, бо в цей час у них вкрай специфічний смак. У цей період їх тіло замість прозорого набуває мутно-білий відтінок, стає більш жирним і змінює смак.  

2. Які вибирати?

Зверніть увагу, щоб ваші устриці були закритими й злегка вологими. Перевірте, чи живі вони. Для цього достатньо відкрити одну з устриць, капнути лимонного соку і натиснути на неї ножем. Якщо устриця ворухнеться, - то вона жива.

Також варто звернути увагу на вагу устриці, поклавши раковину собі на долоню. Якщо ви відчуваєте тяжкість, значить, всередині мушлі скупчилася вода, що є ознакою якості устриці.

Щоб зрозуміти наскільки купується вами продукт якісний, візьміть в руки дві черепашки і вдарте одну про іншу. Якщо вироблений звук глухий і твердий, значить, ви зробили правильний вибір.

При покупці упакованих устриць в супермаркетах шукайте марку ідентифікації з інформацією про вид, походження і дату упаковування.

3.Розмір устриці?

Система нумерації розмірів устриць прямо пропорційна її смаковими якостями. Система градації починається з 5 номери (самі маленькі і молоді устриці) і доходить до 1 (або 0) номери. У ресторанах Європи найбільшим делікатесом вважаються устриці під номером 2 або 1.

4.Де купувати?

Якщо ви раптом опинитеся, наприклад, у Франції або Австралії, то, не замислюючись, купуйте устриці на ринках у рибалок. Крім того, ви будете впевнені в якості продукції, отримаєте купу безкоштовних порад, як відкривати устриць і з чим їх їсти.

В супермаркетах купуйте устриці з обережністю. Особливо якщо це магазини з невисокою прохідністю. Вибирайте місця, де устриці просто не можуть виявитися несвіжими, бо їх швидко розбирають.

5.Де зберігати?

Якщо ви купили устриці раніше ніж за день до подачі, то покладіть їх у холодильник і прикрийте вологим рушником. Таким способом ви можете зберігати їх тиждень, але не більше. Якщо ж ви помітили, що устриця прочинила стулки та не реагує на дотик ножа, то можете спокійно викинути її.

6. Як споживати?

Подавайте устриці в сирому вигляді, живими, виклавши відкритими на дрібно наколотий лід, з лимоном. В якості напою найкраще подати напівсухе шампанське, мускатне або червоне вино.

Кулінарні Рецепти