Блог "Кондитерства та Кулінарії"

Какао-масло

Какао-масло - це корисний, рослинний жир, який виготовляють з какао-бобів. За кольором воно дуже схоже на вершкове масло,а за ароматом нагадує шоколад.

Функції какао-масла:
Какао-масло компенсує плинність шоколаду. Додавши до загального обсягу шоколаду від 1% до 8% какао-масла, ви отримаєте менше рідкий шоколад, що ідеально підходить для відливання тонких і дуже тонких форм і глазурування.

Застосування какао-масла:
Какао-масло можна застосовувати у випічці. Цей продукт нерідко стає жировою основою для печива, тортів, кексів, цукерків, рулетів і різних пирогів. Також какао-масло використовують для створення кремів. Крім того, даний продукт з успіхом замінює кокосове масло.

Властивості какао-масла:
Для того, щоб приготувати продукт, плоди збирають з дерев, ділять навпіл і складають у спеціальні місткості. Через кілька днів плоди починають бродити. Через те, що в м'якоті багато цукру, відбувається процес розкладання на вуглекислий газ і етиловий спирт. Температура маси, що бродить досягає 50-ти градусів. Даний процес триває протягом 10-ти днів, завдяки чому насіння перестають гірчити й стають з ароматом шоколаду. Після всього цього боби сушать і фасують по мішках, а масло пропускають через фільтр і розливають по спеціальних формах.

Масло здатне тримати форму до +25, а от при +33 вже починає плавитися.

Використання какао-масла:
У кондитерці з какао-масла готують шоколад. На водяній бані необхідно разтопити масло і насипати до нього какао 1: 1. Додаємо будь-який підсолоджувач і сухофрукти або ж горіхи / спеції / ягоди за смаком. Виливаємо в форму і ставимо в холодильник.
Теорія Великої Кондитерки та Кулінарії