Блог "Кондитерства та Кулінарії"

Квіти — модний тренд у сучасній кондитерці та кулінарії!

Виявляється, пелюстки багатьох квіток не тільки красиві, а і їстівні, смачні та навіть корисні!

Перш за все це найкращий декор страв. У кондитерці часто прикрашаються торти та тістечка яскравими квітками у свіжому і зацукрованому вигляді. З квітів варять варення, роблять трав’яні чаї та настоянки. Найчастіше в їжу кладуть ніжні пелюсточки квітів.

Ті, хто піклується про своє здоров'я і здоров'я близьких, з побоюванням ставляться до експериментів з їжею. Тому може виникнути цілком природне запитання — чи можна прикрашати торт живими квітами? Такі експерименти цілком безпечні, особливо якщо врахувати деякі нюанси:

Квіти, які будуть використовуватися для декору, повинні вирощуватися в екологічно чистих зонах. В процесі вирощування не повинні використовуватися пестициди та хімікати.
Потрібно правильно підготувати бутони перед тим, як встановити їх на торт. Бажано мінімізувати контакт рослини з поверхнею торта.
Декорування варто проводити не раніше, ніж за 2 години до подачі. Це зменшить вплив квітки на кондитерський виріб, і сам бутон залишиться свіжим.
Якщо врахувати всі нюанси щодо квіткової прикраси, то живий декор буде абсолютно безпечний. Час і принцип взаємодії десерту і рослини максимально мінімізуються.

Які саме квіти підійдуть для прикраси торта
Залежно від того, на яке свято готується кондитерський виріб, визначається тип декору, а так само його складові. Але в даній ситуації виникає питання про те, якими живими квітами можна прикрасити торт на будь-яке свято:

Найпоширенішим варіантом є півонії. Дана квітка виглядає велично і багатою на торті будь-якої конструкції.
Для особливих подій декорування торта здійснюється за допомогою троянд.
Менше зустрічаються в торті такі живі квіти, як гербери або ромашки. Хоча такий декор виглядає яскраво і весело.
Для маленьких тортів варто використовувати братки, фіалки, мініатюрні айстри.
Бузок актуальна в будь-який композиції торта. Часто служить вторинним декором.
Існує список квітів, які є токсичними, якщо використовувати їх в їжу: конвалія, пролісок, тюльпан, жасмин, гортензія, кали.

Як правильно розмістити квіти на одноярусному торті
Зазвичай одноярусні торти мають невеликі розміри, тому прикрасити такий кондитерський виріб живими квітами досить складно. Якщо вибрати бутони великого розміру або неправильно їх розмістити по периметру коржа, то вийде звичайна клумба.

Щоб уникнути помилок в процесі декорування одноярусного торта, потрібно слідувати рекомендаціям кондитерів:

Варто зробити замальовку торта на папері в масштабі 1: 1.
Підібрати квіти, які характеризуються бутонами маленької та середньої величини.
Центр композиції на маленькому торті краще розташовувати по одному з країв. Визначити головну композицію допоможуть квіти великих розмірів.
Бажано використовувати один, максимум три середньої величини бутона.
Інша частина прикрашається або маленькими квітами, або декоративними елементами рослинного характеру.

В ідеалі, щоб композиція з живих бутонів на одноярусному торті виглядала оригінально і повноцінно, потрібно дотримуватися палітри кольорів торта.

Підготовка квітів перед декоруванням
Прикрасити торт живими квітами дуже просто, якщо провести відповідну підготовку рослинного декору. Алгоритм обробки полягає в наступних процедурах:

Потрібно обрізати стебло на відстані 5-10 сантиметрів від квітконіжки.
Помістити заготовки в широку миску з водою, температура якої буде нижча за кімнатну. В такому стані квіти повинні перебувати близько 6 годин.
Пелюстки бутонів потрібно добре помити, видалити зіпсовані пелюстки та листя з квітконіжки.
За допомогою розпилювача обприскати квітка розчином води і медичного спирту. На склянку води достатньо кількох крапель медичного засобу.
Квіти з'єднати за допомогою флористичної стрічки. Таке пристосування дозволить підтримувати форму композиції та живити квіти вологою.
Іншу частину стебла потрібно обмотати харчовою плівкою або тейп-стрічкою. Завдяки такому прийому квітка зовсім не взаємодієтиме з  кондитерським виробом.

Завдяки дотриманню всіх правил, композиція може знаходитися на торті протягом 12 годин без погіршення зовнішнього вигляду кольорів. Бутони НЕ будуть відвалюватися або міняти місце розташування.

Кондитерські Рецепти